Jídelníček

Vítejte na naší mlsné stránce, kde se dozvíte, co dobrého nás čeká k jídlu!

U nás ve školce dbáme na to, aby děti jedly chutně a zdravě, a proto sestavujeme jídelníček s ohledem na sezónní potraviny a suroviny od našich oblíbených lokálních dodavatelů. Každý den je plný barevných talířů plných vitamínů, které dětem dodají energii na všechna jejich dobrodružství!

A protože víme, že zdraví je na prvním místě, najdete zde také informace o alergenech, aby každé jídlo bylo bezpečné pro všechny naše malé strávníky. Prozkoumejte s námi, co dobrého dnes najdeme na talíři, a těšte se na další kulinářská překvapení, která nás čekají!

Jídelníček

Právě se nacházíme v naší jídelníčkové sekci, kde se můžete těšit na spoustu dobrot, které každý den připravujeme s láskou pro naše malé gurmány!

U nás ve školce dbáme na to, aby jídlo bylo nejen chutné, ale i zdravé. Sestavujeme jídelníček z čerstvých sezónních surovin od našich milých lokálních dodavatelů, takže každý talíř je plný vitamínů a energie pro všechna dětská dobrodružství.

Na této stránce najdete nejen aktuální jídelníček, ale také informace o alergenech, abychom zajistili, že každé jídlo je bezpečné pro všechny děti.

Připojte se k nám a zjistěte, co dobrého dnes čeká na talíři – ať už jsou to oblíbené pochoutky nebo nové zdravé pokrmy, které si zamilují i ti největší malí jedlíci!

Naši dodavatelé

dodávají mléčné výrobky

dodává drůbež

dodává mošty, džusy, šťávy