Dětská skupina
Klubíčko Louny

Dětská skupina Klubíčko Louny přizpůsobuje svůj program dětským potřebám, přičemž dbá na jejich přirozený vývoj a individualitu. Denní režim zahrnuje aktivity podporující hravý rozvoj – od výtvarné činnosti po pohybové hry. Děti se učí novým dovednostem formou zábavy, která respektuje jejich tempo a zájmy.

Pro rodiče je důležité, že dětská skupina nabízí flexibilitu ve volbě docházky. Ať už jde o pravidelnou či nepravidelnou péči, cílem je umožnit rodičům najít rovnováhu mezi rodinným a pracovním životem, zatímco jejich děti jsou v bezpečí a pohodě.

Základní informace

Cílem celého projektu je vytvořit mateřské škole takové podmínky, aby splňovala veškeré požadavky na moderní vzdělávání – zejména bezbariérovost, inkluzivní vzdělávání, speciální vzdělávání, dostupnou a včasnou logopedickou péči apod.

Současně vyvstává potřeba vytvořit oddělení určené pro děti od dvou do tří let, neboť nyní nejsou důsledkem nařízení ze strany MŠMT velmi často tyto děti do mateřských škol v Lounech přijímány z důvodu nedostatečné kapacity.

Cílem je také nabídnout rodičům moderní systém vzdělávání s využitím venkovních prostor (zahrady) tak, jak je to u ostatních mateřských škol v Lounech.

Pravidla

Klubíčko

Dětská skupina Klubíčko je tvořena jedinou „třídou“ kam dochází až 20 dětí.

Provozní informace

• provoz mateřské školy probíhá od 6:00 do 16:30 hodin
  • ⁠rodiče mohou své děti přivádět do 8:15 (dle vlastní potřeby)
  • ⁠prosíme rodiče, omlouvejte své děti od 6:00 do 7:15 hodin telefonicky, v aplikaci Twigsee, na Facebooku nebo SMS na číslo: 797 657 462