Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Vítáme vás v naší kouzelné školce, kde se každý den promění v nezapomenutelné dobrodružství plné smíchu, her a objevování!

Naše školka je místem, kde děti mohou svobodně rozvíjet svou fantazii, zkoumat svět kolem sebe a učit se prostřednictvím svých zážitků. Věříme, že každé dítě je jedinečné, a proto se snažíme vytvářet prostředí, které podporuje jejich přirozený talent, zvědavost a radost ze života.

Naši zkušení a láskyplní pedagogové jsou zde proto, aby vaše děti provázeli na jejich cestě za poznáním. Společně objevujeme nové světy, ať už je to prostřednictvím barevných tvořivých dílniček, radostného zpívání nebo pohádkového čtení. Dbáme na to, aby každá aktivita byla nejen zábavná, ale také přínosná pro rozvoj osobnosti a sociálních dovedností dětí.

V naší školce podporujeme přátelské vztahy a vzájemnou úctu. Učíme děti, jak spolupracovat, respektovat jeden druhého a jak si vážit rozmanitosti, kterou nám přináší svět kolem nás. Díky tomu se u nás každý cítí jako součást velké, milující rodiny.

U nás se stále něco děje

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
1 dnem nazpět

🍁🍂 PODZIMNÍ PRÁZDNINY U KONÍ 🍂🍁

29.a 30. října 2024
akce pro děti 👫👬👭 od 5 - 18 let

Více informací a přihlášení
na 📞 606 446 317 nebo 721 408 794

Těšíme se na všechny! Hofiteam Brloh

2 dní nazpět

DOPRAVNÍ OMEZENÍ
Od pondělí 7.10.2024 bude na delší dobu uzavřena ulice Č. Zemana / Zlodějka. Bohužel je stále v plánu, že v dohledné době se začne opravovat také povrch Riegrovy ulice, která je objízdnou trasou. Místostarosta P. Csonka nám slíbil, že se pokusí toto přeorganizovat. Uvidíme. Věci jsou již v chodu.

Fotky z příspěvku JSDH Postoloprty ... VíceSkrýt

Image attachmentImage attachment+3Image attachment

3 týdny nazpět

Načíst další

Nezapomeňte si prohlédnout všechny důležité věci, které jsme pro vás připravili! Mrkněte do sekce s dokumenty, kde najdete vše podstatné, nebo se podívejte, co dobrého budeme vařit v našem jídelníčku. A pokud nás potřebujete kontaktovat, všechny informace najdete pěkně pohromadě.

Nechte si nic ujít!

Těšíme se na každý nový den, který s vašimi dětmi prožijeme. Věříme, že společně vytváříme krásné vzpomínky, které si děti odnesou s sebou na celý život. Přijďte se k nám podívat a nechte se unést atmosférou, která je plná radosti, smíchu a lásky.

V naší školce věříme, že učení by mělo být přirozeným a radostným procesem, který děti baví a motivuje. Proto každý den pečlivě připravujeme program plný aktivit, které podporují zvídavost a kreativitu dětí. Nejsme jen školkou, ale místem, kde si děti hrají, tvoří a přitom se nenápadně učí nové dovednosti. Například při malování a tvoření se rozvíjí jemná motorika, a zároveň i schopnost vyjadřovat své myšlenky a pocity. Věříme, že každé dítě má svou jedinečnou osobnost, kterou se snažíme rozvíjet prostřednictvím individuálního přístupu. U nás mají děti možnost objevovat své zájmy a rozvíjet své talenty v prostředí, které je bezpečné, podnětné a láskyplné.

Důležitou součástí našeho programu je také propojení s přírodou a okolním světem, což považujeme za nepostradatelný prvek ve výchově dětí. Pravidelně s dětmi vyrážíme na procházky do přírody, kde společně pozorujeme měnící se roční období, zkoumáme rostliny a živočichy, a dokonce se staráme o naši vlastní školkovou zahrádku. Tímto způsobem se děti učí chápat a respektovat přírodu, což přispívá k rozvoji jejich ekologického povědomí. Tyto aktivity nejenže obohacují jejich každodenní život, ale také jim pomáhají budovat hlubší spojení s přírodou a světem kolem nás, což je pro ně velmi cenná zkušenost, kterou si ponesou do budoucna.

Vybraná partnerství