Vítejte na naší hravé stránce plné důležitých dokumentů!

I když se to může zdát trochu vážné, nebojte se – tady najdete všechno, co potřebujete vědět, abyste byli v naší školce jako doma. Od provozních informací, které vám řeknou, kdy přesně otvíráme brány naší školky, až po důležité pokyny k zápisu, které vás provedou celým procesem krok za krokem.

Ať už potřebujete zjistit, jak to u nás funguje během celého dne, nebo se chcete připravit na první den vašeho dítěte v naší školce, všechny dokumenty a informace jsou tu hezky pohromadě. Jsme tu, abychom vám pomohli se vším, co potřebujete, a zajistili, že vaše cesta školkou bude stejně veselá a bezstarostná jako dny, které u nás děti prožívají!

Provozní dokumenty

V této sekci najdete všechny důležité dokumenty, které vám pomohou lépe se zorientovat v našem školkovém světě. Ať už hledáte informace o provozu školky, nebo pravidlech, tady najdete vše hezky pohromadě.

Chceme, aby pro vás bylo vše co nejjednodušší a nejpřehlednější, takže jsme sem umístili všechny dokumenty, které byste mohli potřebovat. Stačí jen kliknutí a máte přístup ke všem informacím, které vám usnadní každý den u nás ve školce.