louny, Fügnerova

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Mateřská škola Fügnerova, kterou najdete na Tyršově náměstí jen kousek od centra města, je místem, kde se už od roku 1953 píší příběhy plné zábavy, smíchu a dobrodružství.

Naše školka je jako malý svět, kde se každý den něco děje – objevujeme, tvoříme, zpíváme, a hlavně si hrajeme! S láskou se staráme o 95 malých průzkumníků, kteří jsou rozděleni do 4 tříd, kde si užívají hravé učení a spoustu kamarádů.

Náš tým 18 usměvavých a zapálených zaměstnanců je tu pro děti vždy připraven s úsměvem, otevřenou náručí a pochopením. Vytváříme prostředí, kde se děti cítí jako doma, kde mohou bezpečně růst a rozvíjet se, a kde každý den přináší nová dobrodružství. Rodiče mohou být v klidu, protože ví, že jejich děti jsou u nás v těch nejlepších rukou – obklopeny péčí, přátelstvím a radostí.

Navíc se naše školka pyšní rozlehlou zahradou plnou zeleně, kde děti tráví spoustu času na čerstvém vzduchu. A když se venku objeví sluníčko, přesouváme naše aktivity pod širé nebe – hrajeme si, tvoříme a objevujeme krásy přírody. Mateřská škola Fügnerova je zkrátka místem, kde dětství dostává ten pravý rozměr!

U nás se stále něco děje

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Předškoláci na návštěvě ZŠ J. A. Komenského Louny zahájili cestu za pokladem. Děkujeme za parádní program👍 ... VíceSkrýt

Náš týden ve školce ... VíceSkrýt

Náš týden ve školceImage attachmentImage attachment+1Image attachment

dobré chutnání ... VíceSkrýt

dobré chutnání

Jdeme na to 💪 Lounská správa sportovních areálů a Ivana Schindhelmová Mrázová ... VíceSkrýt

Jdeme na to 💪 Lounská správa sportovních areálů a Ivana Schindhelmová Mrázová

1 CommentKomentovat na Facebooku

Děkujeme a paráda💙

Ve středu 9.10. začínáme kurz bruslení a už se moc těšíme⛸⛸ ... VíceSkrýt

Náš týden ve školce 🚸🫶 ... VíceSkrýt

Náš týden ve školce 🚸🫶Image attachmentImage attachment+1Image attachment

dobré chutnání ... VíceSkrýt

dobré chutnání

dobrou chuť ... VíceSkrýt

dobrou chuť

Náš týden ve školce 👩‍🏫📚🖍️ ... VíceSkrýt

Náš týden ve školce 👩‍🏫📚🖍️Image attachmentImage attachment+1Image attachment
Načíst další

Nezapomeňte si prohlédnout všechny důležité věci, které jsme pro vás připravili! Mrkněte do sekce s dokumenty, kde najdete vše podstatné, nebo se podívejte, co dobrého budeme vařit v našem jídelníčku. A pokud nás potřebujete kontaktovat, všechny informace najdete pěkně pohromadě. Nechte si nic ujít!

Mateřská škola Fügnerova má radost z každého nového dne, kdy můžeme společně s dětmi objevovat svět kolem nás. Naše filozofie je postavená na tom, že každé dítě je jedinečné a má svůj vlastní rytmus. Proto se snažíme vytvářet prostředí, kde se děti cítí v bezpečí a mají prostor pro svůj přirozený rozvoj. Záleží nám na tom, aby se děti učily skrze hru a vlastní zkušenosti, protože věříme, že právě to jim pomáhá lépe porozumět světu a najít si v něm své místo.

V naší školce podporujeme zvídavost a tvořivost dětí, protože věříme, že tyto vlastnosti jsou klíčem k úspěšnému učení. Umožňujeme jim objevovat nové věci, zkoumat své okolí a rozvíjet své dovednosti v prostředí plném přátelství a spolupráce. Naším cílem je, aby se děti každý den těšily na nové dobrodružství a měly radost z každého svého úspěchu, ať už je to postavení vysoké věže z kostek, naučení se nové písničky, nebo objevování tajemství přírody na školní zahradě.

Důležitou součástí naší filozofie je také podpora zdravého životního stylu a respektu k přírodě. Učíme děti, jak důležité je starat se o své zdraví a životní prostředí. Zapojili jsme se do projektu „Skutečně zdravá mateřská škola“, kde děti společně s námi objevují kouzlo zdravého jídla a učí se, jak si vážit všeho, co nám příroda nabízí. Tímto způsobem chceme děti připravit na život tak, aby byly nejen šťastné a zdravé, ale také si uvědomovaly svou zodpovědnost za svět kolem nás.

Vybraná partnerství